top

O firmie

Firma rozpoczęła działalność w 2005 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w zagadnieniach pomiarów stężeń i emisji zanieczyszczeń do powietrza, pomiarów natężenia hałasu, obsługi administracyjno-prawnej podmiotów gospodarczych w tym naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska, realizowanie zgłoszeń i wniosków na wprowadzanie zanieczyszczeń do środowiska, itp.

Posiadamy kompetencje merytoryczne, duże doświadczenie zawodowe oraz sprzęt pomiarowy do wykonania pomiarów spełniających surowe wymagania określone w Rozporządzeniach Ministra Środowiska oraz polskich normach.

Obok typowych mierzonych zanieczyszczeń takich jak pył, SO2, NO2, CO, CO2, LZO, HCl, HF wykonywanych metodami referencyjnymi, realizujemy również wysokospecjalistyczne pomiary dibenzopolichlorowanych dioksyn i furanów, kalibracje systemów pomiarowych wg procedur AST i QAL2, itp.

Pełny zakres prac pomiarowych wykonywanych przez nasze akredytowane laboratorium badawcze dostępny jest na stronach internetowych Polskiego Centrum Akredytacji - numer AB-994.

W ramach dodatkowych usług świadczonych przez naszą firmę możemy zaproponować wykonywanie pomiarów energetycznych i regulacji kotłów, pomiarów bilansowych kotłów, pomiarów wstępnych oraz pomiarów sprawdzających osiągnięcie efektu ekologicznego.

Nie boimy się nowych wyzwań, z chęcią pomożemy w rozwiązaniu nietypowych problemów technicznych.

Masz pytania? Zostaw wiadomość

Odpowiadamy na wiadomości najszybciej jak tylko to możliwe.
to top button
pl_PLPolish
pl_PLPolish