top

Megasystem

Poszerzając zakres swojej działalności pragniemy państwa poinformować, że zostaliśmy przedstawicielem w Polsce firmy MEGASYSTEM S.r.l. mającej w swojej ofercie kompletne zestawy pomiarowe przeznaczone do pomiaru emisji zamieszczeń pyłowo-gazowych.

W swojej ofercie możemy zaproponować państwu kompletne zestawy przeznaczone do poboru:

Pyłu (pomiar grawimetryczny, izokinetyczny, z filtracją zewnętrzną lub wewnętrzną ) – pyłomierz X-1 APIS, pyłomierze z serii LIFETEK XP-R w zestawie z miernikiem różnicy ciśnień ISOCHECK. Zestaw sond z grzaniem lub bez. Z tytanowym bądź stalowym torem poboru próby. Pomiar/pobór zgodny z najnowszymi wydaniami norm EN 13284-1, ISO 9096 oraz PN-Z-04030-7:1994.

Metali ciężkich (As, Cd, Cr, Co, Cu, Mn, Ni, Pb, Sb, Tl i V) oraz rtęci (Hg) (pomiar izokinetyczny) - pyłomierz X-1 APIS, pyłomierze z serii LIFETEK XP-R w zestawie z miernikiem różnicy ciśnień ISOCHECK, aspirator LIFE DUO. Zestaw sond grzanych z tytanowym torem poboru próby i ogrzewanym trójnikiem. Przy zastosowaniu dedykowanego zestawu płuczek możliwy jest pobór z pominięciem toru bocznego. Pomiar/pobór zgodny z najnowszymi wydaniami norm EN 14385 oraz EN 13211+AC.

Dioksyn i furanów (PCDD/DF) - pyłomierz X-1 APIS, pyłomierze z serii LIFETEK XP-R w zestawie z miernikiem różnicy ciśnień ISOCHECK, chłodnica sprężarkowa gazu ARTIK XP, zestaw sondy grzanej X-1 z tytanowym torem do poboru próby oraz pojemnikiem X-1 Condenser z zintegrowaną szklaną chłodnicą i zbiornikiem kondensatu. Pomiar/pobór zgodny z najnowszym wydaniem normy EN 1948-1.

Chlorowodoru (HCl) oraz fluorowodoru (HF) - pyłomierz X-1 APIS, pyłomierze z serii LIFETEK XP-R w zestawie z miernikiem różnicy ciśnień ISOCHECK, aspirator LIFE DUO. Zestaw sond grzanych z tytanowym torem poboru próby i ogrzewanym trójnikiem.

Pomiar/pobór zgodny z najnowszymi wydaniem normy EN 1911

Sprzęt pomiarowy produkcji MEGASYSTEM S.r.l:

Pyłomierze grawimetryczne

Pomiar przepływu

Aspiratory gazów

Sondy pomiarowe

Pobór prób do oznaczeń zawartości PCDD/DF

Akcesoria

  • Tory poboru prób: tytanowe, stal nierdzewna, szkło
  • Oprawy filtrów płaskich/gilz: tytanowe, stal nierdzewna, szkło
  • Trójniki
  • Płuczki
  • X-1 SWIRL
  • Inne

Masz pytania? Zostaw wiadomość

Odpowiadamy na wiadomości najszybciej jak tylko to możliwe.
to top button
pl_PLPolish
pl_PLPolish